Kreu Financa “Kadaldale Trusti do me na hy në votim. Ta gëzojmë miq“

“Kadaldale Trusti do me na hy në votim. Ta gëzojmë miq“

nga Kontabilisti

Së fundmi është komentuar shumë mundësia për tërheqjen e parave të Trustit, shkruan 02 press.

Lidhur me këtë ka pasur reagime të shumta e ndër ta edhe aktori i njohur, Fatmir Spahiu.

Përmes një postimi në Facebook ai ka thënë se Trusti po del në votim në Kuvendin e Kosovës dhe këtij veprimi duhet t’i gëzohen qytetarët.

“Kadaldale Trusti do me na hy ne votim.
Ta gezojme miq, le te jete kjo dite nje feste e madhe”, ka shkruar Bufi./02press/

Ju gjithashtu mund të pëlqeni