Kreu Financa Kurti dhe Peci therrasin konference per media. Pritet te mirren vendime te rendesishme per bujqit

Kurti dhe Peci therrasin konference per media. Pritet te mirren vendime te rendesishme per bujqit

nga Flamur Berisha

Kryeministri i vendit, Albin Kurti dhe Ministri i Bujqësisë, Faton Peci sot do të mbajnë konferencë për media, shkruan Gazeta Sinjali.

Kështu është bërë e ditur nga Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Konferenca do të mbahet në orën 09:30, ndërkaq arsyeja e kësaj konference nuk dihet ende.

Kryeministri Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, mbajnë konferencë për media”, thuhet në njoftim. /GazetaSinjali/

Ju gjithashtu mund të pëlqeni