Kreu Ekonomi Mërgimtarit i vidhen pesë mijë franga zvicerane dhe një telefon (FOTO)

Mërgimtarit i vidhen pesë mijë franga zvicerane dhe një telefon (FOTO)

nga Flamur Berisha

Nje mergimtar pohon se këtë të diel pas mesdite në një parking të një supermarketi në Suharekë i janë vjedh para të gatshme dhe një telefon.

Siç është ankuar ai bëhet fjalë për pesë mijë franga zvicerane, njofton Klan Kosova.

Nga fotografitë e dërguara shihet se grabitësit kanë thyer xhamin e veturës dhe kanë marrë çantën me para dhe aparatin telefonik.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni