Kreu Ekonomi Njoftim nga BQK dhe perfaqesuesit e bizneseve!

Njoftim nga BQK dhe perfaqesuesit e bizneseve!

nga Flamur Berisha

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës (BQK) Fehmi Mehmeti ka pritur në takim përfaqësuesit e bizneseve, raporton Ekonomia Online.

Ai gjatë ditës ka pritur edhe përfaqësuesit e bankave.

Kurse pas takimeve Mehmeti mban konferencë për medie në objektin e BQK-s

Ju gjithashtu mund të pëlqeni