Kreu Ekonomi Njoftim nga Ministria e Financave 07.06.2022

Njoftim nga Ministria e Financave 07.06.2022

nga Kontabilisti

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, këtë të marte do të raportojë në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale.

Raportimi i Muratit ka të bëjë me masat e veçanta dhe aktivitetet e ministrisë në fushën e mirëqenies sociale, njofton GazetaBlic.

Ky raportim do të nis nga ora 10:00.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni