Kreu Ekonomi Qeveria nesër do të mbajë mbledhjen e radhës. Priten të mirren këto vendime

Qeveria nesër do të mbajë mbledhjen e radhës. Priten të mirren këto vendime

nga Flamur Berisha

Qeveria mblidhet nesër në mëngjes, çfarë do të diskutohet?

Qeveria e Kosovës nesër do të mbajë mbledhjen e radhës.

Mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës, do të nis me fillim nga ora 08:30 në Ndërtesën e Qeverisë.

Kjo është bërë e ditur nga Zyra për Informim e Kryeministrisë. Nuk dihet se çfarë prite të diskutohet në këtë mbledhje.

Më pas, Kryeministri Avdullah Hoti bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa, vizitojnë komunën e Rahovecit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni